Рябчик імператорський Raddeana
120.00₴
Рябчик імператорський Raddeana – це приваблива цибулинна рослина, яка розквітає дуже рано. Невелика група рябчиків здатна створити на клумбі домінуючий акцент.
Підходить будь-який добре дренований ґрунт та сонячне місце.
Висота стебла рябчика імператорського Раддеана 60 см і на його вершині розташовується сферичне суцвіття із кремово-жовтих квіток дзвонової форми.
Період цвітіння – квітень. Цвіте близько 2-3 тижнів.
Цибулини рябчика імператорського мають дуже стійкий і специфічний запах, який не люблять кроти.
Description
Рябчик імператорський (фритилярія, царська корона) – це приваблива цибулинна рослина, яка розквітає дуже рано. Невелика група рябчиків здатна створити на клумбі домінуючий акцент. У всіх рябчиків вузьке листя і поникають дзвінчасті квітки, які розташовані у верхній частині квітконоса. На цьому подібність між різними видами закінчується – настільки сильно вони різняться за зовнішністю, висотою та особливостями культури.
На верхівці товстого стебла рябчика імператорського висотою 60 -90 см утворюється суцвіття чашоподібних квіток завдовжки 5 см, над яким розташована шапка з коротких зелених листків. Квітки бувають жовтими, помаранчевими та червоними.
Найпростіше розмножувати рябчик імператорський дочірніми цибулинами. Пам’ятайте, що однією із застав успішного вирощування рябчика є хороший дренаж і відносно сонячне місце. У вологому важкому грунті цибулини рябчика починають гнити. Підходить будь-який добре дренований ґрунт та сонячне місце.
Цибулини рябчика висаджують на глибину 15-20 см. На дно посадкової лунки насипають шар крупнозернистого піску, на нього боком укладають цибулину, присипають зверху піском, потім доверху засипають лунку грунтом. При посадці намагаються не пересушити і не пошкодити м’ясисті луски цибулини рябчика.
Цибулини рябчика імператорського мають дуже стійкий і специфічний запах, який не люблять кроти.
Невелика група рябчиків здатна створити на клумбі домінуючий акцент. Врахуйте тільки, що розквітає ця приваблива рослина навесні, дуже рано. У другій половині літа від колишньої пишноти рябчика нічого не залишається.
Разом з рябчиком в посадках часто використовуються півонії деревоподібні, трав’янисті півонії, бадан, примули, цибуля.